Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Patriotyczny koncert w Miejskiej Górce

› Aktualności› Wydarzenia 6 miesięcy temu    8.11.2019
Joanna Miśkowiak
komentarzy 1 ocen 6 / 100%
A A A

Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce zaprasza na koncert chórów regionu Wielkopolski Zachodniej „Wielkopolska śpiewa Niepodległej", który odbędzie się 10 listopada w Hali Widowiskowo - Sportowej im. Powstańców Wielkopolskich w Miejskiej Górce.

W koncercie wystąpi blisko 400 artystów. Wezmą w nim udział chóry dziecięce i dorosłych oraz zespoły artystyczne. Wśród nich zaprezentują się wykonawcy z miejskogóreckiej gminy: Stowarzyszenie Orkiestra Dęta, Koło Śpiewu im. Bolesława Dembińskiego oraz chór „Metrum" z Zespołu Szkół.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Narodowe Forum Muzyki. W gronie współorganizatorów są między innymi Burmistrz Miejskiej Górki oraz nasz Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej.

Początek o godz. 16.00.

+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jolanta
6 miesięcy temu ocena: 0%  1
Odnośnie Miejskiej Górki to w wodzie było coś trującego nie wiem komu się nawet poskarżyć ale czułam się dziwnie jak po jakiś psychotropach , a mieszkańcy zachowują się dziwnie to musiał jakiś chemik zatruć
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji