Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Piłka nożna. Triumfy przy Bułgarskiej

› Aktualności 10 miesięcy temu    11.07.2019
Weronika Skrzypczak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. LPFA Rawicz

Piłkarze rawickiej szkółki Lech Poznań Football Academy zajęli drugie i trzecie miejsce podczas Mistrzostw Ligi LPFA w stolicy Wielkopolski. - Wielkie brawa dla wszystkich chłopaków, bo to zwieńczenie naszej i ich pracy - cieszy się trener Tomasz Szaroleta.

Piłkarskie potyczki podzielono na dwa dni, a młodzi zawodnicy mierzyli się w różnych kategoriach wiekowych. - Pierwszego dnia, nasze zespoły przebrnęły bez porażek i trafiły w każdej kategorii do ścisłych finałów - podkreśla Tomasz Szaroleta, trener rawickiej szkółki LPFA. Ostatecznie, zespół U-9 uplasował się na 3. miejscu, a w kategorii U-10 zajął 2. lokatę, ulegając w serii rzutów karnych miejscowej drużynie.

Natomiast, w kategorii U-11 w finale rozegraliśmy mecz z LPFA Wolsztyn, z którą w eliminacjach zremisowaliśmy, by ostatecznie wygrać 2-1 - podsumowuje szkoleniowiec młodych piłkarzy.

Kolejnego dnia rozgrywek w stolicy Wielkopolski o trofeum walczyły zespoły w kategorii U-8 i najmłodsi.

- W kategorii U-8 równie dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy, którym udało się przez eliminacje przebrnąć z jedną porażką i pięcioma zwycięstwami - zaznacza Tomasz Szaroleta.

 Po trudnych spotkaniach w kolejnej rundzie, zespół LPFA Rawicz uplasował się na 5. lokacie.

- W ostatecznym rozrachunku i tak daje nam to powody do zadowolenia, bo na 48 lokalizacji nasze zespoły zajęły miejsca w pierwszych dziesiątkach, w tym, jako zdobywcy kategorii U-11. Przez rok jesteśmy najlepszym ośrodkiem w Lech Poznań Football Academy - podsumowuje Tomasz Szaroleta.

- Wielkie brawa dla wszystkich chłopaków, bo to zwieńczenie naszej i ich pracy. Tej, którą wykonujemy na treningach, choć nie zawsze ją widać, patrząc na inne rozgrywki - twierdzi Tomasz Szaroleta.

Jak dodaje, jego zawodnicy muszą wiedzieć, że w osiąganiu sukcesów wynik nie zawsze jest najważniejszy.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ MaZUR KLAWISZ
10 miesięcy temu 1
D4rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji