Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Piosenki Andrzeja Zauchy i Marka Grechuty [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 2 miesiące temu    30.10.2020
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 1 ocen 3 / 67%
A A A
Piosenki Andrzeja Zauchy i Marka Grechuty śpiewali Zbigniew Antoniewicz i Lech WierzbowskiPiosenki Andrzeja Zauchy i Marka Grechuty śpiewali Zbigniew Antoniewicz i Lech Wierzbowski fot. Włodzimierz Jędrzejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Drugą propozycją Rawickiego Festiwalu Teatralnego im. Krystyny Sienkiewicz był spektakl „Byłaś serca biciem”, w wykonaniu aktorów Teatru im. W. Bogusławskiego w Kaliszu.

Zbigniew Antoniewicz i Lech Wierzbowski śpiewali przeboje Andrzeja Zauchy i Marka Grechuty. Towarzyszyli im muzycy: fortepian - Tomasz Ratajczak, saksofon, klarnet - Rafał Gubański, instrumenty perkusyjne - Artur Kowalski.

Refleksyjny koncert wprowadził widzów w zbliżające się Zaduszki, przypominając piosenki tych dwóch nieżyjących wybitnych polskich artystów. Zabrzmiały przeboje, takie jak: „Niepewność”, „Dni, których nie znamy”, „Ocalić od zapomnienia”, „Wymyśliłem Ciebie”, „Nie dokazuj”, „C'est la vie” czy tytułowego utworu „Byłaś serca biciem”. Wykonanie piosenek było typowo aktorskie, połączone ze słowem wiązanym, co nadawało spektaklowi specyficznego kolorytu.

+ 2 głosów: 3 (67%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ ~~
  2 miesiące temu ocena: 100%  1
  DK w Rawiczu udostępniajcie nagrania ze spektakli, albo róbcie transmisje na żywo, chociaż z daleka, żal ze nie mozna być, ale strach przed covidem jest większy, bedzie super reklama aby po pamdemii ludzie walili drzwiamy i oknami, bo zobacza ze to jest poprostu super rawicka jesien teatralana i nie tylko super, extra, mega i nie wiem jak piekna jeszcze
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji