Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Pisarz w rawickiej bibliotece [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 2 miesiące temu    11.03.2020
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Dzieci w towarzystwie „króla Jana”Dzieci w towarzystwie „króla Jana” fot. Rawicka Biblioteka Publiczna
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

W Rawickiej Bibliotece Publicznej gościł Krzysztof Pławecki, autor książki dla dzieci „Niekrólewska wyprawa”. Napisana jest w całości 16-zgłoskowcem co jest ewenementem, zwłaszcza na 55 stronach.

Autor czytał fragmenty opowieści o królu Janie i tajemniczej księdze, prezentując przy tym ciekawe ilustracje Katarzyny Winkler zachęcające do czytania. Wciągnął do zabawy przybyłe dzieci, jedno z nich przebrał za króla, a drugie czytało fragment książki. Cała grupa wzięła udział w mini konkursie na napisanie jak największej liczbie słów rymujących się do podanych wyrazów. Parze kolegów udało się dopisać 24 słowa, za co otrzymali od autora audiobooki „Niekrólewska wyprawa”.

Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały od autora zakładki z autografem i zrobiły sobie zdjęcie z „królem” W spotkaniu wzięła udział klasa Vb ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Rawiczu. Książka i audiobook „Niekrólewska wyprawa” Krzysztofa Pławeckiego wkrótce będzie dostępna w rawickiej bibliotece.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!