Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ATouchPrint G1
R E K L A M AA1 e-wydanie

Podsumowanie u "Chojnioków" (FOTO)

› Aktualności 6 miesięcy temu    8.03.2020
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

PAKOSŁAW / Z inicjatywy kierownictwa zespołu „Chojnioki” w Ośrodku Kultury Chazackiej w Chojnie zorganizowano spotkanie z udziałem samorządowców, rodziców „Małych Chojnioków” oraz członków zespołów, na którym podsumowano ubiegłoroczną działalność zespołów.

- Był to rok bardzo pracowity, w którym nastąpiło wiele zmian. Po ukończeniu szkoły podstawowej kilka osób zrezygnowało z udziału w próbach i występach. Dlatego, żeby utrzymać zespół postanowiliśmy przeprowadzić nabór i tak od października mamy nową - 11-osobową grupę młodzieży - podkreśla Elżbieta Turbańska, kierownik zespołu.

W harmonogramie "Chojnioków" występów  nie brakowało. Zespoły zaprezentowały się nie tylko na okolicznych scenach, ale też m.in. w Lesznie, Gołaszynie, Borku Wielkopolskim i Kościanie.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!