Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pośmiejemy się do łez. Kto wystąpi w Rawiczu w 2020 roku?

› Kultura i Rozrywka› Aktualności 7 miesięcy temu    11.01.2020
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. materiały organizatorów

Minął rok 2019. W jego trakcie w Rawiczu zobaczyliśmy artystów znanych z telewizji czy z pierwszych stron gazet. Ciekawych propozycji nie brakowało. 

W Rawiczu wystąpili: Ani Mru Mru, Kabaret Skeczów Męczących czy Marcin Daniec. Mogliśmy także wysłuchać koncertów: Organka, Feel, Bayer Full, Margaret czy Future Folk. 

Zaplanowane imprezy w Domu Kultury w 2020 roku
15 lutego (w piątek) najlepsi magicy wystąpią na Międzynarodowym Festiwalu Iluzji "Champions of Illusion". Rozpoczęcie o godz. 18.00. Dzień później, na scenie zaprezentuje się Kabaret Jurki. Początek imprezy o godz. 20.00. W niedzielę, 8 marca będzie się można spotkać z charyzmatycznym wirtuozem - Waldemarem Malickim. Początek jego występu o godz. 16.00. W piątek (20 marca) wyjątkowy wieczór kabaretowy. Wystąpi Andrzej Poniedzielski. Początek imprezy o godz. 18.00. Sympatycy Paranienormalnych także się ucieszą. Ten kabaret wystąpi 10 października o godz. 16.00.

+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!