Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pożar mazdy pod Korzeńskiem [FOTO]

› Aktualności› Na sygnale 2 miesiące temu    22.03.2020
Dawid Bela
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. A. Skrzypczak (KP PSP Rawicz)

Strażacy zawodowi z Rawicza i ochotnicy ze Żmigrodu i Korzeńska interweniowali na "ekspresówce" na terenie województwa dolnośląskiego. Paliła się osobowa mazda.

Rawiczanin wjeżdżał autem na S5 na węźle Korzeńsko. Po tym, gdy zauważył pożar, zjechał na pas awaryjny, a na miejsce wezwano strażaków. Na szczęście, kierowca wraz z pasażerami opuścili pojazd samodzielnie. Nikt nie ucierpiał.

Przybyli strażacy ugasili pożar. Spaliła się komora silnika i deska rozdzielcza. Najprawdopodobniej doszło do zwarcia instalacji elektrycznej w aucie. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ (*)
  2 miesiące temu ocena: 92%  2
  Auta handlyrzy tak kończą, to samo zło
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ .....
  2 miesiące temu ocena: 71%  1
  Tak się dzieje po kupnie aut z niewiadomego pochodzenia od handlarzy i komisików. Normalni ludzie kupują normalne samochody z normalnych domów od normalnych właścicieli, którzy przynajmniej 5 lat jeździli.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji