Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pożar w budynku gospodarczym w Golejewku [FOTO]

› Aktualności› Na sygnale miesiąc temu    30.05.2020
Dawid Bela
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. OSP Pakosław

Około godziny trwała akcja strażaków z JRG Rawicz, OSP Pakosław i OSP Chojno w Golejewku. Ogień pojawił się w pomieszczeniu budynku gospodarczego, w którym znajdował się piec. 

Pożar zauważył jeden z mieszkańców Golejewka. Mężczyzna poinformował o tym strażaków o godz. 16.41. Jeszcze przed przyjazdem pierwszej jednostki, ogień częściowo został stłumiony przez właściciela. 

Strażacy podali dwa prądy wody na zarzewie ognia. Po chwili, pożar opanowali. - Spaleniu lub zniszczeniu uległy meble, znajdujące się w pomieszczeniu oraz sprzęt AGD. Ucierpiała też instalacja elektryczna i instalacja centralnego ogrzewania. Pomieszczenie zostało okopcone - relacjonuje mł. bryg. Krzysztof Skrzypczak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Rawiczu. Dodaje, że na tę chwilę nie wiadomo, jaka była przyczna pożaru. Będzie to ustalane w najbliższych dniach.

Właściciel straty oszacował na około 15.000 zł.


Czytaj także o akcji pomocy dla 7-latki z Zielonej Wsi - TUTAJ

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Elwira
  dzisiaj 08:58 2
  Cześć! Na imię mam Elwira, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do miłych spotkań i kontaktu w nudne dni. Z przyjemnością odpowiem wszystkim samotnym bo sama czuję się samotna, napisz do mnie na stronie randkowej gdzie spokojnie moglibyśmy pogadać, również na stronie znajdziesz moje odważne fotki mój profil to : www.milepanie.pl/elwirka...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ nico
  miesiąc temu 1
  Kiedy strazacy naprawia zniszczony przez nich chodnik w Golejewku
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji