Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pożegnali się z żużlowym torem. "Pewna epoka dobiegła końca"

› Sport i rekreacja› Żużel miesiąc temu    26.11.2020
Dawid Bela
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
Sebastian Niedźwiedź (z lewej) i Marcel KajzerSebastian Niedźwiedź (z lewej) i Marcel Kajzer fot. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

Dwaj żużlowcy, związani z Rawiczem i wychowani na miejscowym owalu - Marcel Kajzer i Sebastian Niedźwiedź - zakończyli karierę. - Pewna epoka dobiegła końca - czytamy w oświadczeniu działaczy Kolejarza. 

Marcel Kajzer w minionym sezonie startował w rawickich barwach. W sześciu meczach, dwudziestokrotnie zameldował się na linii startu. Notował średnio 0,950 punktu na wyścig. W poprzednich latach reprezentował także barwy klubów z Poznania, Rybnika, Krakowa, Częstochowy, Ostrowa Wielkopolskiego i Gniezna. 

Z kolei, Sebastian Niedźwiedź jeździł dla ekip z Opola, Krakowa, Łodzi i przez kilka lat jako junior w Zielonej Górze. Jego karierę ostatecznie przerwała kontuzja, którą odniósł w ubiegłym roku. Żużlowiec doznał poważnego urazu kolana.

 - Dwóch ostatnich wychowanków RKS Kolejarz Rawicz kończy swoje kariery zawodnicze. W imieniu klubu, jak i wszystkich sympatyków rawickiego żużla, serdecznie dziękujemy, zarówno Marcelowi jak i Sebastianowi za godne bronienie żółto-zielonych barw przez wiele sezonów.  Mamy nadzieję, że nadal będziecie częstymi gośćmi na stadionie im. Floriana Kapały - napisali przedstawiciele klubu na portalu społecznościowym.

Czytaj także: Mieli dokończyć mecz. Goście nie przyjechali
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Znawca żużla
miesiąc temu ocena: 100%  3
Kajzer gdyby rok dłużej został w Rawiczu ,a nie poszedł do Gniezna to dziś by jeździł w ekstralidze i grand prix . A tak to poszedł do Gniezna a tam wiadomo że rządzą Jabłońscy,gomolscy i inne fajfery i się kajzerek pogubił . W artykule jest błąd bo niedźwiedź jeździł jeszcze w drużynie z Łodzi czego w artykule nie ma
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ autor
miesiąc temu ocena: 67%  2
Dzięki za przypomnienie, racja. Pozdrawiam
~ Koło
miesiąc temu ocena: 100%  1
Dzięki panowie powodzenia w dalszym życiu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji