Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Prowadziły przez 39 minut. Niemoc w końcówce [FOTO]

› Sport i rekreacja› Aktualności 10 miesięcy temu    4.11.2019
Dawid Bela
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. D. Bela

Koszykówka. Pechowo zakończyło się spotkanie Olimpu Rawicz z MUKS-em Poznań. Rawiczanki prowadziły do 39. minuty. Niestety, spotkanie trwało 60 sekund dłużej.

Spotkanie odbywało się w hali "czwórki". Przez trzy kwarty podopieczne Lecha Pietraszka systematycznie powiększały przewagę. Nic nie wskazywało, by mogły ją utracić. - Na pięć minut przed końcem spotkania prowadziliśmy 68:56. Od tego momentu nie zdobyliśmy punktu - ubolewał Lech Pietraszek. Za to poznanianki rozkręcały się z każdą kolejną akcją. Przyjezdne zdobyły trzynaście punktów z rzędu, nie tracąc żadnego. Prowadzenie objęły na kilkadziesiąt sekund przed końcem spotkania. Rawiczanki, mimo prób, do kosza już nie trafiły. Przyjezdne wygrały jednym punktem.

To druga porażka Olimpu w lidze kadetek B. Tydzień temu również nieznacznie przegrały w Lesznie. Miejscowe zawodniczki Pompax Tęczy wygrały 68:67.

UKS Olimp Rawicz - MUKS Poznań 68:69
Kwarty: 22:17, 17:17, 18:15, 11:20
Punkty: Jędryczka - 11, Susła - 28, Ziętek - 0, Starczewska - 6, Góźdź - 4, Sworowska - 2, Pacholczyk - 17

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!