Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Przywileje dla seniorów w sklepach Biedronki

› Aktualności 2 miesiące temu    25.03.2020
Honorata Dmyterko
komentarzy 4 ocen 11 / 36%
A A A
 fot. archiwum H. Dmyterko

Na czas pandemii koronawirusa sieć sklepów Biedronka wprowadza przywileje dla seniorów, m.in. pierwszeństwo wejścia do sklepu w pierwszej godzinie od otwarcia, a także pierwszeństwo obsługi przy kasie na każdą prośbę osoby starszej. Wszystko to pod hasłem „Czas na pomaganie seniorom 65+”.

"Biedronka ogłosiła już zmiany dla pracowników oraz wszystkich klientów w związku z aktualną sytuacją. Teraz czas na seniorów, którzy w dobie rozprzestrzeniania się koronawirusa są grupą szczególnie zagrożoną. Biedronka pomoże połączyć seniorów potrzebujących pomocy w zrobieniu zakupów z osobami, które są gotowe pomagać. Sieć wprowadza także pierwszeństwo wejścia seniorów do sklepu w pierwszej godzinie od otwarcia, a także pierwszeństwo obsługi przy kasie na każdą prośbę osoby starszej. Wszystko to pod hasłem: Czas na pomaganie seniorom 65+” - iinformuje biuro prasowe sieci Biedronka.

Nie każda osoba starsza ma rodzinę, która wesprze ją np. w zrobieniu zakupów. - Dlatego od dziś, 24 marca, w sklepach sieci zostaną umieszczone specjalne skrzynki i gotowe do wypełnienia proste formularze. Każdy senior, który potrzebuje pomocy w zrobieniu zakupów, a także każda osoba gotowa pomagać, może wypełnić taki formularz i zostawić w skrzynce. Obie grupy mogą też się zgłosić za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta sieci Biedronka dzwoniąc pod numer 22/205-33-00 - informuje biuro prasowe.

+ 4 głosów: 11 (36%) 7 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jan
2 miesiące temu ocena: 100%  5
Może i dobrze ale przede wszystkim STOP tym co laza po sklepach dla zabicia czasu albo i na forach opisują jak to im źle itd kup sobie na 3 dni i siedź a nie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sławek
2 miesiące temu ocena: 83%  4
Nie żeby coś ale chora akcja dziadki babki powinni w domu siedzieć a nie już od samego otwarcia koczować pod sklepem. W sumie jak przychodnie zamknięte to gdzie to wszystko ma iść na pogaduchy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Monika
2 miesiące temu ocena: 100%  3
Dobrze dla tych naprawdę potrzebujących...ale czy taka pani czy pan w wieku +66 ustąpi pani w ciąży? Byłam świadkiem niestety bardzo niemilej sytuacji kiedy rześka +75 omal nie stratowała biednej młodej ciężarnej w Lidlu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rawiczanin
2 miesiące temu ocena: 100%  2
Tak to prawda starsi ludzie mają w sobie tyle jadu że brak słów ale muszę zaznaczyć że nie wszyscy
~ Xxx
2 miesiące temu ocena: 100%  1
Zamiast tworzyć programy . Zadbajcie bardziej o pracowników a nie że wydluzacie godziny pracy . .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji