Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Radosny spektakl dla dzieci Sen Marudy [FOTO]

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    4.07.2019
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Dzieci czynnie uczestniczyły w przedstawieniuDzieci czynnie uczestniczyły w przedstawieniu fot. Włodzimierz Jędrzejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

W parku przy domu kultury w Rawiczu, w przedstawieniu „Sen Marudy”, wystąpili pochodzący z Ukrainy aktorzy Teatru Brama z Goleniowa, Oleg i Nadia.

Spektakl był radosną, połączoną z zabawą, interaktywną podróżą po świecie. Głóny bohater, Maruda, nudzi się i odrabiając pracę domową, zasypia. W snach odbywa niesamowitą podróż, a jego przewodniczką jest Natasza. Odwiedzają różne kraje i poznając ich kultury i Maruda przekuje się, że życie ma wiele barw. Dzięki wyobraźni bohater przeżywa przemianę. Końcowym akcentem było stwierdzenie, że świat jest wspaniały, tylko trzeba to zauważyć.

Spektakl był bardzo dobrze, dynamicznie zagrany, a dzieci świetnie bawiły się z aktorami, którzy od razu nawiązali z nimi bliski kontakt.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!