Rawia w transie zwycięstw. Lubiński zespół rozgromiony!

Rawia w transie zwycięstw. Lubiński zespół rozgromiony! - Zdjęcie główne

Po raz kolejny rawiccy koszykarze wygrali drugoligowe spotkanie. Tym razem, zespół Macieja Maciejewskiego pokonał SMK Lubin 91:54.

Rawia od samego początku spotkania dyktowała warunki gościom. Pierwszą kwartę gospodarze wygrali 28-16, a kolejne z nich powoli prowadziły rawicki zespół do zwycięstwa.

-
Gratulacje dla drużyny. Zrealizowaliśmy założenia, które wyznaczyliśmy sobie przed meczem - podkreślał po sobotnim spotkaniu trener Rawii, Maciej Maciejewski.

Dodał, że skoncentrowanie zawodników pozwoliło im grać na wysokim poziomie przez wszystkie cztery kwarty.

Przed rawicką ekipą bardzo ważny mecz z wrocławskim Gimbasketem, który odbędzie już w piątek, 22 grudnia w sali Sportów Walki AWF w stolicy Dolnego Śląska.