Rawiccy juniorzy młodsi w krajowej czołówce. "Najlepszy start w historii klubu"

Rawiccy juniorzy młodsi w krajowej czołówce. "Najlepszy start w historii klubu" - Zdjęcie główne

Sześcioosobowa ekipa Akademii Taekwon-do IN NAE wystartowała w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych. Impreza odbyła się w Nowej Rudzie - Słupcu.

Jak przyznał po zawodach Paweł Jóska, trener rawiczan, rozpiera go duma. - Ciężko przepracowany rok, pomimo pandemii, zaowocował sukcesami. To najlepszy start w historii naszego klubu - podkreśla Paweł Jóska.

Emilia Ulbin wygrała w technikach specjalnych, zajęła trzecią lokatę w układach i walkach do 60 kg. Kacper Bujakiewicz był drugi w technikach specjalnych oraz zajął 28. miejsce w walkach do 64 kg. Pierwsza impreza rangi mistrzowskiej za Patrykiem Sowińskim (90. miejsce w układach, 30. miejsce w walkach do 58 kg, 43 miejsce w technikach specjalnych) i Michałem Piotrowskim (4️3. miejsce w układach, 25. miejsce w walkach do 58 kg i 14. miejsce w technikach specjalnych). W imprezie wzięli też udział: Antoni Ulbin (11. miejsce w walkach +70 kg i 21. miejsce w układach) oraz Kamil Dworniczak (70. miejsce w technikach i 18 miejsce w walkach +70 kg)

W klasyfikacji medalowej na 50 startujących klubów IN NAE zajęło 9 miejsce. - Wszyscy zawodnicy spisali się bardzo dobrze. Dzięki wam ten weekend był pełen emocji, wrażeń, stresu a zarazem szczęścia i radości. Jestem z was bardzo dumny - podsumował trener.