Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Rawiccy seniorzy się nie nudzą

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    28.05.2019
Anna Siecla
komentarzy 1 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. Punkt Wsparcia Seniora

Seniorzy wzięli udział w warsztatach kreatywnych i grali w planszówki.

Powstały korale, bransoletki i inne ozdoby. Wolontariusze z Lokalnego Centrum Wolontariatu działającego przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rawiczu zorganizowali i przeprowadzili warsztaty biżuteryjne dla pacjentów Zakładu Opiekuńczo- Leczniczego w Rawiczu i Klubu Seniora w Kątach, prowadzonego w ramach projektu „Pokonaj bariery” dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Zajęcia odbyły się 17 i 22 maja.

Z kolei 20 maja seniorzy zacięcie rywalizowali w Dziennym Domu Pomocy Społecznej, gdzie odbył się turniej gier stolikowych. Uczestnikami byli podopieczni DDPS w Rawiczu, słuchaczki Rawickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, wolontariuszki - seniorki z Lokalnego Centrum Wolontariatu oraz delegacja ze Stowarzyszenia „Zgrani” z Bojanowa.

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!