Rawiccy uczniowie na podium pływackich mistrzostw Wielkopolski

Rawiccy uczniowie na podium pływackich mistrzostw Wielkopolski - Zdjęcie główne

Wiadomości

RAWICZ. Reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu, 15 listopada, wzięła udział w pływackich Mistrzostwach SZS Wielkopolski w Poznaniu. Uczniowie startowali w konkurencjach indywidualnych i drużynowych.

Mistrzem Wielkopolski został uczeń Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu - Hubert Krzysztofiak, który najszybciej przepłynął 50 metrów stylem motylkowym i zameldował się na mecie z czasem 26,93 sek. Równie dobrze poradziła sobie Jagoda Szponik, również reprezentantka ZSZ, która - przepływając 50 metrów stylem klasycznym, z czasem 35,81 sek. - zdobyła drugie miejsce.

Natomiast, w zawodach drużynowych wystartowała męska reprezentacja szkoły, która w sztafecie 6x50m stylem dowolnym zajęła 7 miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Źródło: powiat rawicki