Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Rawicz. Będą dodatkowe ławki na plantach

› Aktualności› Samorząd miesiąc temu    2.12.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 12 ocen 7 / 71%
A A A
 fot. Jarosław Pawlak

Burmistrz Grzegorz Kubik zapowiada, że na przełomie roku na rawickich plantach pojawi się więcej ławek. Zostaną ustawione przy Szkole Podstawowej nr 3 oraz wymienione przy fontannie w rejonie Domu Katolickiego.

Gmina Rawicz podpisała z firmą SKM DRÓG ze Słupi Kapitulnej umowę na dostawę i montaż ławek żeliwnych. Łącznie zostało zmówionych 10 ławek. Na rawickich plantach mają pojawić się na przełomie roku.

- Na plantach przy Szkole Podstawowej nr 3 zostaną zamontowane 4 sztuki, z kolei przy fontannie nastąpi wymiana 6 starych ławek na nowe – wyjaśnia burmistrz Grzegorz Kubik.

Ławki na skwerku przy podstawówce miały stanąć już dwa lata temu. Ich brak tłumaczono tym, że konserwator nie chciał sie zgodzić na to, by nieco odbiegały od innych i były kolorowe, a następnie samorząd musiał czekać za oficjalną zmianą tej decyzji. 
 

+ 5 głosów: 7 (71%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (13)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ silne kity a ciemny lud kupi...
miesiąc temu ocena: 60%  13
". Ich brak tłumaczono tym, że konserwator nie chciał sie zgodzić na to," - to juz chyba burmistrz nie chce a redakcja nie pamięta, że tłumaczył tym, że mieszkańcy nie chcieli kolorowych ławek i innych atrakcji kolo sp3. Choć wtedy burmistrz nie chciał określić skad, jacy i ilu mieszkańców. Nie miał też żadnych udokumentowanych negatywnych opinii :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ktosia
miesiąc temu ocena: 86%  12
Jakie dodatkowe? Niech wrócą te, co nie wróciły po tej nieszczęsnej metamorfozie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ aaaa
miesiąc temu ocena: 78%  11
Kiedy w końcu zostaną zrobione normalne podjazdy na planty ? druga sprawa to fontanna przy niedźwiadku. Stałem z dzieckiem na tej płycie fontanny i duża część tych płytek pracuje, rusza się, kolybie, jakby miały zaraz spaść (np. płytki od strony narożnika gdzie sklep żabka). Mam wrażenie jakby cała ta konstrukcja miała się rozlecieć, bo trzęsie się jak po tym się chodzi. Jest strach a weź powiedz dziecku żeby nie biegało. Z resztą czy to powinno być przyjęte do użytku w sytuacji kiedy biegające dziecko może wpaść do środka ? Przecież to jes miejsce publicznne to powinno bez problemu wytrzymać nawet ciężar samochodu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bob (serce)
miesiąc temu ocena: 25%  10
To trzeba dziecko pilnować ,a nie mieć pretensje do całego świata ,że płyta pracuje bo jak każdy tam biega ,skacze , a podłoże grząskie to potem tak jest
~ Bulek
miesiąc temu ocena: 29%  9
Wystarczy wymienić siedziska i oparcia, a ne całe ławki. I po co ławki na byłym poligonie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Cyber kot
miesiąc temu ocena: 78%  8
Po spartaczonym bublowatym nie końcu plant połowa ławek nie wróciła na swoje miejsce. Nie powielajcie kłamstw . Chyba Burmistrz nie sprawdził, bo się bardzo myli.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Realista
miesiąc temu ocena: 100%  7
Kot od Jarosława?też nie potrafisz się cieszyć z oczywistych dobrych rzeczy ???każdy pamięta jak wyglądały planty i dom kultury parę lat temu zmiany na lepsze są aż nadto widoczne.
~ ...
miesiąc temu ocena: 86%  6
Do TY KOT, nie rozumiesz i nie widzisz problemu? Jesteś jakiś niedorozwinięty? Gościu dobrze napisał, połowę ktoś zabrał, nie oddał a mamy płacić za nowe? Ogarnij się, zanim coś napiszesz.
~ TY KOT
miesiąc temu ocena: 36%  5
Ale masz problem.
~ ===
miesiąc temu ocena: 95%  4
Proszę nie wprowadzać w błąd że będzie więcej ławek .Po prostu wrócą te, które nie wróciły na swoje miejsce a w zasadzie połowa, bo ktoś się nie bał i zaje.ał
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ba
miesiąc temu ocena: 67%  3
I ne wiem, czy ich nie ma na niejednej działce.
~ Rawiczanin
miesiąc temu ocena: 83%  2
Dokładnie tak a jezcze nie jest wyjaśniona sprawa zabytkowych krat z ratusza też dziwnie znikneły.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ Jestem bogaczem ze SWESu
miesiąc temu ocena: 71%  1
Przybywa emerytów i trzeba więcej ławek i opieki a nie pomników obrońców pedofili sektowej .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji