Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Rawicz. Wyróżniono firmy, instytucje i osoby prywatne

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    10.02.2012
Anna Gogołkiewicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
W domu kultury wręczono wyróżnienia „Laury Przedsiębiorczości” oraz tytuły działacza społecznego roku i mecenasa kultury. \r\n

Coroczna impreza jest wspólnym przedsięwzięciem organizowanym przez rawickie gminy i starostwo powiatowe. Uroczysta gala ma za zadanie uhonorowanie osób i firm, które w ubiegłym roku osiągnęły sukces na niwie gospodarczej, a także instytucji oświatowych i organizacji pozarządowych.

\r\n

- Osoby, które zostaną wyróżnione, poprzez swoją pracę pokazały, że warto w życiu robić to, co sprawia radość, daje satysfakcję, że trzeba mieć marzenia, które są siłą napędową i dążyć do ich realizacji - powiedział w czasie rozpoczęcia gali Zygmunt Wolny, starosta rawicki. 

\r\n

Wieczór uświetniają orkiestra „Smart Big Bang” oraz kabaret „Pod Spodem” z Andrzejem Gołębiowskim oraz Andrzejem Czerskim.

\r\n

Listę nagrodzonych firm, instytucji i osób prywatnych opublikujemy we wtorkowym wydaniu „Życia Rawicza”

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!