Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Rawiczanie zgłosili blisko 200 awarii

7 dni temu    16.10.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 3 ocen 2 / 100%
A A A

Przez 8 miesięcy mieszkańcy gminy 183 razy interweniowali do urzędu w sprawie awarii. Zgłaszali niedziałające lampy, uszkodzenia nawierzchni i chodników, zapadające się studzienki kanalizacyjne, nielegalne spalanie śmieci, uszkodzone znaki drogowe, czy akty wandalizmu.

Jak przekazuje Centrum Informacyjne Burmistrza, kwestie dotyczące dziur w drodze, czy awarii oświetlenia to najczęstsze ze spraw, które trafiają do działu zgłoszeń w rawickim urzędzie. CIB wyjaśnia, że za odbiór tego rodzaju danych i przekazywanie do odpowiednich jednostek odpowiedzialna jest Renata Ratajczyk, która przyjmuje wiadomości od mieszkańców za pomocą komunikatora Messenger, e-maila, formularza na stronie internetowej magistratu, czy telefonicznie.

R E K L A M ABolsius

- Staramy się wychodzić poza ramy tradycyjnych form, takich jak e-mail czy telefon, ale jesteśmy również na Facebooku. Musimy być tam, gdzie są mieszkańcy, żeby w razie pilnej sprawy mogli nas bez problemu odnaleźć - zaznacza burmistrz Grzegorz Kubik.

Jak zgłosić awarię, czy zdarzenie wymagające szybkiej interwencji?

- kontakt telefoniczny z Urzędem Miejskim Gminy Rawicz: 518/778-535

- e-mail: zgloszenia@rawicz.eu (temat wiadomości: INTERWENCJA)

- Messenger: Zgłoszenia Rawicz

- Formularz kontaktowy na stronie: rawicz.pl/zglos-problem/

Czytaj także: Jest nowy milioner. W Rawiczu padła "szóstka" w Lotto

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mat
6 dni temu ocena: 100%  3
Jak żył pan Zelek to nie trzeba było niczego zgłaszać. In raz na tydzień przejechał cała gminę i co trzeba to widział i w poniedziałek już działano. Panie burmistrzu trochę więcej w teren, to panu pomoże a nikt nikogo nie będzie oskarżał o donosicielstwo. Bo tak to jest postrzegane w tej społeczzności.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zielony
7 dni temu ocena: 100%  2
Zgłaszam kolejną awarie!!! Drogi w Masłowie po ostatnich opadach deszczu zostały konkretnie roz....,e!!! Firma z Sarnowy ( Mażur) nie ogarnia !!! Do tego puścili objazd przez osiedle jednorodzinne !!! Bravo
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rawiczak
7 dni temu ocena: 100%  1
Awarię nawierzchni przy ul. Dąbrowskiego od strony świateł do wydziału komunikacji zgłaszałem 6 lat temu i nic się nie zmieniło taki rawiczaka los ktoś prosi a władza go ma w nosie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji