Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Reorganizacji ruchu i dodatkowych autobusów nie będzie

› Aktualności› Wydarzenia 27 dni temu    30.10.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 4 ocen 3 / 100%
A A A

Z powodu zamknięcia cmentarzy w dniach 31 X, 1 i 2 XI gmina Rawicz nie wprowadza czasowej organizacji ruchu związanej ze Świętem Zmarłych. Ruch w mieście będzie się odbywać jak zwykle.

Odwołano także komunikację miejską, która miała kursować w 1 listopada. Decyzja o zamknięciu cmentarzy w najbliższych 3 dniach - w tym w uroczystość Wszystkich Świętych - spowodowała, że w rejonie rawickiej nekropolii z minuty na minutę ruch się nasila. Czytaj więcej: Cmentarze zamknięte na trzy dni. Co potem? [FILM]

R E K L A M ABolsius Podstrona
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ KG
27 dni temu ocena: 100%  4
coś strasznego, jak można tak traktować społeczeństwo
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Doktor
27 dni temu ocena: 100%  3
W 2019 r 7746 mieszkańców powiatu rawickiego oddało swój głos na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości. PiS zwyciężył z wynikiem 44,53% Gdzie jesteście teraz kretyni ??
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ttt
27 dni temu ocena: 100%  2
Dziwi mnie że rząd tak póżno ogłosił zamknięcie cmętarzy. Czy oni zdawali sobie z tego sprawę że natychmiast po ogłoszeniu zakazu wszyscy ruszą na cmętarze .Czy premier zdawał sobie sprawę że w kilka godzin dzisiejszego dnia cmętarze nawiedzą tłumy ludzi. Że tych ludzi będzie więcej niż w sobotę ,kiedy każdy miałby kilkanaście godzin na odwiedzenie cmętarza.Mieszkam obok cmętarza i na własne oczy widziałem jak gęstniały tłumy ludzi po ogłoszeniu decyzji. Bardzo marny mamy rząd.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marta
25 dni temu 1
Cmentarz, a nie 5 razy cmętarz