Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ATouchPrint G1

Rowerowe Święto Pań. Rajd w pandemicznym reżimie [FOTO]

› Aktualności 29 dni temu    23.08.2020
Jakub Sławiński
komentarzy 2 ocen 5 / 80%
A A A

 RAWICZ:  Klikadziesiąt osób wzięło udział w kolejnej edycji Rowerowego Święta Pań. Tegoroczny rajd różnił się jednak od poprzednich, a to za sprawą panującej pandemii wirusa COVID-19.

Pierwotnie impreza miała odbyć się tak jak w ubiegłych latach, czyli w okolicach dnia matki. Z powodu pandemii impreza nie odbyła się w pierwotnym terminie, ale organizatatorzy zdecydowali się nie rezygnować z przedsięwzięcia i wystartować w innym terminie.

Na start znajdujący się w parku przy Domu Kultury w Rawiczu zjechało się kilkadziiesiąt cyklistów. Każdy z uczestników imprezy został wyposażonym przez organizatorów w jednorazową maseczkę. Wszyscy chcący brać udział musieli wpisać się na listę uczestników, oraz podać niezbędne dane zgodnie z wystycznymi SANEPIDU.

Zmianie uległa też cała formuła imprezy. Zrezygnowano z wspólnego, grupowego wyjazdu na trasę. Rajdowcy zostali wyposażeni w mapki i sami, w kilkuosobowych grupach ruszyli w stronę mety, na którą również zgodnie z założeniem organizatora przyjadą w pdstępach czasowych. Zobacz galerię zdjęć:

 
+ 4 głosów: 5 (80%) 1 -
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ wac
28 dni temu 2
podziękowanie dla Pani Sołtys/wraz z rodziną/ z Załęcza , za współorganizację rajdu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hen
29 dni temu ocena: 50%  1
Super rajd gratulacje dla Pań
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji