Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Rozbite dwa auta, uszkodzone barierki, nagrobek i płot cmentarza. Jedna osoba w szpitalu [FOTO]

› Aktualności› Na sygnale 2 miesiące temu    28.03.2020
Dawid Bela
komentarzy 8 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. D. Bela

Zderzenie przy nekropolii w Bojanowie. Z urazem ręki do szpitala trafiła kierująca fordem mondeo. Na szczęście, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Po pewnym czasie od zdarzenia druga osoba zaczęła odczuwać skutki kolizji

Do kraksy doszło po godzinie 14.00. Do służb ratunkowych wpłynęła informacja o zderzeniu dwóch pojazdów: osobowego forda i busa ciągnącego przyczepę z ładowarką gąsienicową. Ze zgłoszenia wynikało, że ucierpiała jedna osoba. Na miejsce udali się policjanci, dwa zastępy z JRG Rawicz i OSP Bojanowo.

Jak się okazało, kierująca fordem doznała urazu ręki. Na szczęście ona, jak i wszystkie osoby z busa, opuściły auta o własnych siłach. Pomocy 35-latce udzielili strażacy ochotnicy, którzy usztywnili jej rękę. 

Po chwili na miejsce dotarła załoga karetki. Ostatecznie, poszkodowana kobieta trafiła do szpitala. Jej obrażenia nie są jednak poważne. Po pewnym czasie od zdarzenia na dolegliwości zaczął się uskarżać pasażer busa. Została wezwana do niego załoga drugiej karetki. Obecnie mężczyzna jest badany w ambulansie.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca busa jechał od strony ul. 17 Stycznia. Wymusił pierwszeństwo na kobiecie jadącej fordem po drodze głównej (od ul. Chopina). W wyniku kraksy, uszkodzone zostały nie tylko samochody, ale i barierki, płot cmentarza i jeden z nagrobków.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (7)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ atom
  2 miesiące temu ocena: 0%  7
  Jak zwykle komentują sami idealni kierowcy którzy nie mają pojęcia co to wypadek ,
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Xx
  2 miesiące temu ocena: 55%  6
  Za brak zatrzymania na stop OC razy 2 i by była odrazu nauczka oby zaczęli myśleć
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ AS
  2 miesiące temu ocena: 88%  5
  Mam okna na tą drogę i szczerze mówiąc krew mnie zalewa jak widzę bezmyslność kierowców na odcinku od cmentarza do Tarchalina .. Szybkość, brawura i na trzeciego... Ludzie więcej rozumu, szczególnie teraz kiedy medycy, straż i policja mają tyle pracy.. A ja niestety widzę, że siedź w domu zastępuje się siedź i jedź w aucie.. Smutne to
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ PLXXL
  2 miesiące temu ocena: 87%  4
  Pewnie znowu jakiś czak srak na dorobku testował nową furmankie, mało brakowało i zostałby już tam pod płytą grobową na amen.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ NORMA
  2 miesiące temu ocena: 75%  3
  Jak zawsze sie spieszylo, wazniejszy telefonik lub po co zwracac uwage na znaki.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Xxx
  2 miesiące temu ocena: 53%  2
  Ta krzyżówka to jedna wielka pomyłka. Nie pierwszy wypadek tam już był. Nikt nie pomysli o zmianie bo po co.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ja
  2 miesiące temu ocena: 70%  1
  Wystarczy patrzeć na znaki a jedna wielka pomyłka to co nie którzy kierowcy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!