Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Rozmawiali o bezpieczeństwie w czasie wakacji

› Aktualności› Wydarzenia 14 dni temu    1.08.2020
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Rawicz

Trwa policyjna akcja profilatyczna "Bezpieczne Wakacje 2020". W jej ramach mundurowi rozmawiali z dziećmi i młodzieżą o zagrożeniach, a także udzielili rad i wskazówek.

- Rozmowy o różnych aspektach bezpieczeństwa odbyły się, między innymi na terenie Pałacu w Pakosławiu podczas obozu językowego oraz na boisku sportowym w Jutrosinie. Podczas tych spotkań policjanci starali się, jak najwięcej powiedzieć wypoczywającym dzieciom o ewentualnych zagrożeniach i radzili, jak zachowywać się, aby czas letniej kanikuły był okresem bezpiecznym - relacjonuje asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji.

Jak dodaje, funkcjonariusze przypomnieli też o zasadach wypoczynku w wodzie i nad wodą, szczególnie teraz, gdy pogoda zachęca do plażowania i kąpieli.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!