Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Rozpoczęcie roku szkolnego w ZSPT w Bojanowie

› Kultura i Rozrywka 10 miesięcy temu    6.09.2019
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Ślubowanie delegacji uczniów klas pierwszych Ślubowanie delegacji uczniów klas pierwszych  fot. ZSPT w Bojanowie
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

W auli szkoły ZSPT CKU w Bojanowie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Zebranych powitał przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, Jakub Samol oraz dyrektor Aneta Przybylska.

Wyjaśniła, że w tym roku szkolnym uczniowie rozpoczną naukę w czterech oddziałach: w dwóch klasach technikum oraz w dwóch klasach szkoły branżowej. Następnie głos zabrali zaproszeni goście.

Minutą ciszy uczczono poległych i pomordowanych w czasie II wojny światowej oraz tych, którzy zginęli, walcząc o wolną Polskę. Delegacja uczniów złożyła kwiaty i zapaliła znicz pod tablicą upamiętniającą wychowawców, pracowników, absolwentów oraz uczniów szkoły zmarłych, poległych i pomordowanych w tych czasach. Zgromadzeni obejrzeli krótki film upamiętniający tragiczne wydarzenia tamtego okresu.

Potem przedstawiciele uczniów klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, w którym przyrzekali, m.in. rzetelnie uczyć się i wykonywać wszystkie obowiązki szkolne. W dalszej części uroczystości dyrektor Aneta Przybylska wręczyła uczennicom: Alicji Grębowskiej i Jagodzie Pawłowskiej Stypendium Dyrektora Szkoły za wyniki w nauce w roku szkolnym 2018/2019, a wicedyrektor Agata Kubiak przedstawiła zebranym nowych nauczycieli oraz wychowawców klas pierwszych.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!