Ruch Bojanowo z trzema punktami [FOTO]

Ruch Bojanowo z trzema punktami [FOTO] - Zdjęcie główne

Ruch Bojanowo podejmował Gladiatorów Pieruszyce. Choć końcówka była nerwowa, z końcowego triumfu cieszyli się gospodarze.

Miejscowi wyszli na prowadzenie w pierwszej połowie. Bramki zdobyli: Witold Szlachetka (po wrzutce z rzutu rożnego Waldemara Grygowskiego) i Marek Lutowicz (po dośrodkowaniu Marcina Jarczewskiego). W drugiej części spotkania do głosu doszli goście. - Zagraliśmy słabiej. Nie mieliśmy tak klarownych sytuacji - powiedział Andrzej Lokś, trener Ruchu.

Przyjezdni strzelili gola kontaktowego w 78. minucie spotkania. Do ostatniego gwizdka sędziego było nerwowo, ale goście nie wyrównali. - Dowieźliśmy to zwycięstwo - dodał Andrzej Lokś.

Ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej bojanowianie zagrają 21 listopada w Śremie z miejscowym UKS-em. Obecnie, Ruch plasuje się na czwartej lokacie w tabeli Proton klasy A.

Ruch Bojanowo - Gladiatorzy Pieruszyce 2:1 (2:0)
Bramki: 1:0 - Witold Szlachetka (30'), 2:0 Marek Lutowicz (33'), 2:1 - Dawid Borowiak (78')
Skład Ruchu: Kreczmer - Berger (90' Wierzchowski), Juszczak, Szlachetka (46' Sikora), Czaja, Grygowski, M. Jarczewski (85' B. Jarczewski), Kubacki, R. Lipowicz, Z. Lipowicz, Lutowicz (80' Potoczny)