Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ATouchPrint G1

Rywalizacja i dobra zabawa na mistrzostwach w Mölkky [FILM+FOTO]

› Aktualności› Wydarzenia 6 dni temu    15.09.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A

W tym roku Bojanowo miało być organizatorem Mistrzostw Polski w Mölkky. Impreza - z powodu pandemii - została niestety przełożona na przyszły rok. Lokalni sympatycy gry spontanicznie zorganizowali jednak Otwarte Mistrzostwa Bojanowa w Mölkky. Odbyły się w minioną niedzielę.

Organizatorami wydarzenia, którego głównym celem była nie tylko sportowa rywalizacja, ale też dobra zabawa, było Stowarzyszenie zGRAni oraz Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji. Na stadionie zjawiło się ponad 60 osób - z gminy i okolic. W zawodach uczestniczyły także ekipy ze Sztumu, Puszczykowa, czy Gostynia. Bojanowianie mieli okazję po raz pierwszy zaprezentować się oficjalnie w ligowych koszulkach miejscowej ligi - Timbers Bojanowo.

Oprócz oczywiście gry w Molkky, która odbywała się na 16 stanowiskach, przygotowano domowy poczęstunek wraz z tortem w formie... zestawu do gry. Młodsi i starsi zawodnicy mogli wylosować ciekawe nagrody.

Każdy uczestnik otrzymał dyplom i medal, a najlepszym wręczono puchary i nagrody.

WYNIKI MISTRZOSTW:

1 miejsce - Mölkky Sztum

2 miejsce - Nieustraszeni, Bojanowo

3 miejsce -  Puszczykowo

 

 

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Jola
  6 dni temu ocena: 100%  1
  Znowu napisali i imprezie po imprezie w czasie przeszłym zero informacji przed imprezom coś niebywałego haha
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji