Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Rywalizowały o prymat w województwie [FOTO]

› Sport i rekreacja› Aktualności 2 miesiące temu    2.03.2020
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. D. Bela

W niedzielę w Hali Widowiskowo-Sportowej w Miejskiej Górce odbyły się Halowe Mistrzostwa Wielkopolski w piłce nożnej dziewcząt w kategorii U13. Wystartowało osiem ekip.

Do rywalizacji przystąpiły zawodniczki, reprezentujące kluby: KS Grom Wolsztyn, KA 4 ResPect, Grom Czacz, LPFA Poznań, Juna Trans Stare Oborzyska, GSS Grodzisk Wielkopolski, SF Lejdis Luboń i KS Polonii Środy Wielkopolskiej. Ambicji młodym piłkarkom nie można było odmówić. Ich mecze trwały po 15 minut.

Triumfatorkami imprezy okazały się zawodniczki ze Środy Wielkopolskiej. Zostały mistrzyniami Wielkopolski. Wyprzedziły ekipy z Lubonia i Grodziska Wielkopolskiego. 

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy za uczestnictwo w imprezie. Na ręce kapitanów z czołowych trzech miejsc powędrowały okazałe puchary. Wręczali je: reprezentantka Polski Anna Szymańska, wiceprezes WZPN Rafał Ratajczak, burmistrz Miejskiej Górki Karol Skrzypczak i prezes Fundacji KA 4 Respect Łukasz Kaczmarek.

Nie zabrakło wyróżnień indywidualnych. Nalepszą bramkarką została Amelia Kopp z Polonii Środy Wielkopolskiej. Najwięcej goli zdobyła Oliwia Kwiatek z drużyny z Grodziska Wielkopolskiego. MVP turnieju wybrano Gabrielę Fesinger z klubu z Lubonia.

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Nowy sympatyk kobiecej piłki :-)
  2 miesiące temu ocena: 100%  1
  Bardzo fajny turniej. Organizacja, na poziomie premium. Zaangażowanie zawodniczek - BRAWO !!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji