Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Są wyniki burmistrza Miejskiej Górki i jego żony

› Aktualności› Samorząd 8 dni temu    1.08.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 6 ocen 4 / 100%
A A A

Od wtorku Karol Skrzypczak - burmistrz Miejskiej Górki wraz z małżonką przebywał na kwarantannie domowej. Powodem izolacji była możliwość zarażenia się koronawirusem, podczas prac w komisji egzaminacyjnej, w których brała udział Sławomira Skrzypczak.

Dziś włodarz gminy przekazał wiadomość o wynikach badań na Covid-19.

"Z wielką ulgą przyjęliśmy informację o wynikach badań, które jednoznacznie wykluczają zakażenie. Dziękujemy za pomoc i wsparcie dobrym słowem. Wirus jest nadal groźny, apeluję więc o zachowanie ostrożności" - napisał w oficjalnym oświadczeniu.

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ oczyszerokootwarte
7 dni temu ocena: 100%  6
Ten cały cyrk z tym wirusem to wstęp do znakowania ludzi jak bydła. Zobaczycie. Teraz niby tylko aplikacja na telefon a za 10 lat, jak motłoch się przyzwyczai, to RFIDy pod skórę i bez znaku bestii nic nie kupisz ani nie sprzedasz.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aga
7 dni temu ocena: 0%  5
Aga szlachta ma szybko wyniki a sieroty muszą siedzieć i czekać bo niby nie ma karetek te procedury naszego sanepidu to do telewizji się nadaje Pani Jaworowicz chętnie się Tym zajmie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Magda
7 dni temu ocena: 100%  4
Tu nie chodzi o "szlachte"- myślę, że Pan Karol a na pewno już P. Sławka się za takich nie uważają... bardziej chodzi o to, że to osoba kierująca całą gminą! Ludzie, uziemienie w domu dla nas zawodowo to mnóstwo rzeczy, których nie jesteśmy w stanie zrobić (dla mnie to by była katastrofa...) a co dopiero dla burmistrza, stąd pewnie pośpiech. Skąd tyle jadu w nas? Ja akurat jestem za tym aby osoby publiczne miały wynik jak najszybciej, bo wtedy szybciej wracają na stanowiska... I lepiej dla urzędników i mieszkańców, którzy mieli kontakt, bo spokojnie do pracy chodzą bez obaw, że mogą zarazić petentów i innych ludzi. Myślę, że Pani Jaworowicz ma dużo ważniejszych spraw- są ludzie, którzy naprawdę potrzebują pomocy. Nie róbmy z tego wielkiego hallo.Przyzwyczajmy się w końcu, że nie jesteśmy pępkami świata, do licha! Świat się wokół Pani osoby nie kręci, Pani Agnieszko. Dajmy żyć innym a i my będziemy o wiele spokojniejsi...;) nauczyłam się tego- polecam. Nigdy nie byłam szczęśliwsza ;)
~ Juzef
7 dni temu ocena: 0%  3
Wesela tylko od lata 2021 inaczej zginiemy jak dinozalry pogrzeby rodzina najblizsza ..pierlengniarki jestes ie wielkie .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Polityka
8 dni temu ocena: 100%  2
Jaka gazeta takie niusy !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wa
8 dni temu ocena: 100%  1
To dobra wiadomość
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji