Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sarnowianka ma nowego trenera

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 7 dni temu    12.10.2020
Dawid Bela
komentarzy 1 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. D. Bela (archiwum)

Dziś poznaliśmy nazwisko nowego szkoleniowca Sarnowianki. Został nim Tomasz Skrzypczak, do tej pory związany z Rawią. Pierwszy trening z zawodnikami ze Stadionu Leśnego poprowadzi już jutro. 

Tomasz Skrzypczak od lat jest związany z Rawią. Do tej pory w niej gra. W międzyczasie przygotowywał się również do funkcji trenera piłkarskiego. Po ostatnim zebraniu sprawozdawczo-wyborczym w grudniu 2019 roku, trafił także do zarządu rawickiego klubu.

Jak przyznał, z obu tych zajęć nie rezygnuje. - Dla mnie było to sprawą kluczową. Rawia jest dla mnie bardzo ważna - przyznaje Tomasz Skrzypczak.

Zamierzam łączyć funkcje. Uważam, że jest to możliwe. Spotkania na zarządzie nie odbywają się codziennie. Jeśli chodzi o rolę zawodnika, długo z trenerem Kamilem Pilarskim dyskutowaliśmy. Zależy mi na dobrym wyniku Rawii i nie zamierzam porzucać treningów. Dalej będę starał się łączyć grę w Rawii z funkcją w Sarnowiance, z większym naciskiem na rolę w Sarnowie - zapewnia. 

Nowy szkoleniowiec Sarnowianki podkreśla, że na linii Tomasz Skrzypczak - Rawia nie ma żadnego konfliktu. - Wręcz przeciwnie, wszystko jest bardzo dobrze - zaznacza. - Tomek pozostaje w zarządzie Rawii. W tym temacie nic się nie zmienia - potwierdza Michał Rejek, prezes Rawii.

Jakie były powody, dla których Tomasz Skrzypczak zdecydował się zostać trenerem w Sarnowie?  - Po pierwsze, namówił mnie do tego Sławomir Górniak, prezes Sarnowianki. Uważam, że takich ludzi w sporcie - z pasją - powinno być jak najwięcej. Po drugie - to chęć sprawdzenia się. Chcę Sarnowiankę pozbierać i podnieść z "dołka". To możliwe - uważa Tomasz Skrzypczak. 

Jak przekazuje prezes Sarnowianki Sławomir Górniak, trener będzie pełnił tę funkcję do końca rundy jesiennej. Możliwe jednak będzie przedłużenie współpracy. - W imieniu zarządu Sarnowianki i swoim pragniemy podziękować władzom Rawii za okazaną wyrozumiałość - dopowiada Sławomir Górniak. 

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Przystojniak
6 dni temu ocena: 40%  4
Tomasz, niech chciałaś w .... to masz
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Unia Leszno Mistrzem.
6 dni temu ocena: 20%  3
Dej so spokuj chłopie. Gwiazdą juz nie będziesz. Zajmij się jednym a nie wszystkim !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Koziarski Koziar
7 dni temu ocena: 86%  2
O ja pier...ę!!! Za dwa lata Sarnowianka mistrzem świata!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Piłkarz
7 dni temu ocena: 79%  1
Dobry ruch ze strony Sarnowianki, niech idzie wszystko w dobrym kierunku. Powodzenia trenerze!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji