Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Schudnij dla siebie!

ponad rok temu    4.01.2019
Artykuł sponsorowany
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Kiedy zaczynamy dietę, chcielibyśmy móc przenieść się w przyszłość i zobaczyć, jakie efekty w odchudzaniu przyniesie zmiana stylu odżywiania się. Niestety, nie jest to możliwe - jednak, jeśli będziemy przestrzegali zaleceń dietetyka naprawdę sumiennie, to już za kilka tygodni lub miesięcy zobaczymy w lustrze zupełnie inną osobę. I nie chodzi tutaj wyłącznie o wygląd zewnętrzny czego doskonałym przykładem jest Małgorzata z okolic Rawicza, która jak mówi zgubiła kilogramy a zyskała większe poczucie własnej wartości.- 11 kilogramów


Niezwykłe efekty odchudzania i… nie tylko!

Osoby, które zdecydowały się na skuteczne odchudzanie z Naturhouse (i wytrwały w swoim postanowieniu o diecie), nie tylko pozbyły się zbędnych kilogramów i cieszą się dziś szczupłą sylwetką, której mogą im zazdrościć inni. Spadek wagi pozwolił im odzyskać dobre samopoczucie, poczucie sprawczości i kontroli nad własnym życiem (bo przecież każdy zrzucony kilogram jest wielkim sukcesem!), a być może także uchronił je przed poważnymi chorobami, które często są następstwem nadwagi i otyłości. Zmiana rozmiaru ma również wpływ na to, jak wygląda nasze życie zawodowe i towarzyskie - już sama odzyskana pewność siebie potrafi zdziałać cuda!

Sprawdź metamorfozy naszych klientów

Osoby, które przychodzą do nas tak naprawdę nie wierzą w to, że mogą schudnąć. Często mają mnóstwo obaw - czy uda im się wytrwać na diecie redukcyjnej, czy nie będą chodzić ciągle głodni, czy efekty odchudzającej kuracji utrzymają się na stałe. Nasi dietetycy przygotowali dla nich jednak plany żywieniowe, które spełniły ich oczekiwania – tak jak Pani Małgorzata, która jest doskonałym wzorem skuteczności naszych działań i z ogromną satysfakcją pozbyła się ponad 11 kg korzystając z pomocy dietetyka Naturhouse w Rawiczu. Jak mówi nasza bohaterka diety odchudzające przygotowane przez specjalistów z Naturhouse - wraz z gotowością do stawienia czoła kryzysom i wysokim poziomem motywacji - są kluczem do przemiany całego życia. Łatwość wykonania oraz różnorodność przepisów w dietach stanowi o chęci ich stosowania na co dzień. Metamorfozy po procesie odchudzania są jedynie symbolem zmiany na każdej płaszczyźnie naszego funkcjonowania! W Naturhouse nie obiecujemy nikomu, że dokonamy cudu - na jego pojawienie się możesz zapracować jedynie Ty na stałe zachowując wprowadzone przez Twojego dietetyka zasady zdrowego odżywiania. Niech metamorfoza po zakończeniu odchudzania stanie się także Twoim udziałem!

Miej odwagę pożegnać nadwagę!


5.753 kg! Tyle zrzucili z Naturhouse mieszkańcy Rawicza i okolic!


Miej odwagę tak jak oni zrobić pierwszy krok w profilaktyce Twojego zdrowia i skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji u dietetyka Naturhouse w Rawiczu.

Pomoc dietetyka

Metoda Naturhouse łączy w sobie efektywność, długofalowe rezultaty i przyjemność z metamorfozy. Zbilansowane posiłki i odpowiednio dobrane suplementy zapewniają zdrowe i skuteczne chudnięcie bez uczucia głodu i efektu jo-jo. Specjalista zawsze udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania oraz jasno i przejrzyście wyjaśni zasady postępowania w trakcie kuracji. Dietetyk jest źródłem pewnej, fachowej i sprawdzonej wiedzy.

Zachęcamy wszystkich, którzy pragną schudnąć lub zacząć zdrowo się odżywiać a tym samym zadbać o swoje dobre samopoczucie na niezobowiązujące indywidualne spotkanie z dietetykiem podczas którego dokonamy pomiarów składu ciała.
Serdecznie zapraszamy!

Gabinet Naturhouse Rawicz
Rawicz ul. Rynek 31
tel. 504-987-397


ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ [KLIK] 

ZOBACZ www.facebook.com/nhrawicz/


 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.