Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 slodziak

Sex z podręcznikiem w ręce [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 13 dni temu    21.11.2020
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Spektakl był świetnie zagrany, bez chwili scenicznego przestojuSpektakl był świetnie zagrany, bez chwili scenicznego przestoju fot. Włodzimierz Jędrzejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Przez 24 godziny od dzisiaj o godz. 19.00 na YouTube (Dom Kultury w Rawiczu) oglądać można bezpłatnie kolejny spektakl w ramach Rawickiego Festiwalu Teatralnego.

Będzie to komediodramat „Sex dla Opornych” pióra Michele Riml. Wystąpią aktorzy Teatru Żelaznego z Katowic, Małgorzata Krzysica i Dariusz Wiktorowicz.

R E K L A M ABolsius Podstrona

Małżeństwo z 25-letnim stażem chce ożywić swój związek i z egzemplarzem popularnego poradnika seksualnego rezerwuje miejsce w hotelowym pokoju. Okazuje się, że codzienność, skoncentrowanie na wychowaniu dzieci, zawodowe obowiązki, przyzwyczajenie i nuda spowodowały zanik spontaniczności w związku. Na dalszy plan zeszły ich potrzeby i wyobrażenia o udanym związku. W rozmowie dzielą się swoimi fantazjami seksualnymi, a kolejne gry i zabawy są pretekstem do poważnej rozmowy w poszukiwaniu tego, co łączy i zasypaniu tego, co dzieli.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ 55
  12 dni temu ocena: 100%  1
  dla mnie super.Można coś zrobić fajnego i pożytecznego. Można.Tylko nie wiem co na to ksiądz proboszcz i matki niepokalane.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji