Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ATouchPrint G1
R E K L A M AA1 e-wydanie

Siedem bramek w Bojanowie [FOTO]

› Sport i rekreacja› Piłka nożna miesiąc temu    26.07.2020
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. D. Bela

Piłka nożna. Ruch Bojanowo gościł na własnym obiekcie Sarnowiankę Sarnowa. Kibice nie mogli narzekać na nudę na boisku.

Na początku spotkania klasycznego hat-tricka zaliczył Paweł Domagała. Zdobył dwie bramki głową po wrzutach z autu, trzecią - po strzale z rzutu wolnego.

Sarnowianka "spoczęła" na laurach, a do pracy wzięli się zawodnicy Ruchu. Mieli kilka 100-procentowych sytuacji, ale recepty na pokonanie bramkarza Sarnowianki, Eryka Siecli długo znaleźć nie mogli. Dopiero po strzale z rzutu karnego Waldemara Grygowskiego, golkiper przyjezdnych został pokonany.

Do przerwy 1:3
W drugiej połowie kolejne dwa gole zdobyli goście. Trafienia zanotowali Dorian Nawrot i Alan Nowicki. Pod koniec spotkania drugą bramkę dla gospodarzy - po rzucie karnym - zdobył Marek Lutowicz. 

Choć był to mecz towarzyski, goście kończyli mecz w dziesiątkę. Po dyskusji z sędzią, drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę, ujrzał Michał Gąsiorowski, przez co musiał opuścić plac gry.

Ruch Bojanowo - Sarnowianka 2:5

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Ja
  miesiąc temu ocena: 0%  1
  Dramat co w tym powiecie się dzieje
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji