Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Siedział na torach. Uratowali go policjanci

› Aktualności› Na sygnale 9 miesięcy temu    9.09.2019
Dawid Bela
komentarzy 2 ocen 8 / 100%
A A A
Mł. asp. Tomasz Pieprzyk (z lewej) i sierż. sztab. Mariusz DominiczakMł. asp. Tomasz Pieprzyk (z lewej) i sierż. sztab. Mariusz Dominiczak fot. KPP Rawicz

62-latek z gminy Rawicz chciał się targnąć na własne życie. Chwilę przed nadjeżdżającym pociągiem dwóm dzielnicowym udało się ściągnąć mężczyznę z torowiska.

Niebagatelną rolę odegrał świadek zdarzenia. Mężczyzna zadzwonił na policję. Przyznał, że zauważył siedzącego na torowisku mężczyznę w pobliżu miejscowości Kąty. - Zawiadamiający tłumaczył, że próbował podjąć rozmowę i przekonać desperata, aby zszedł z torów, jednak ten nie reagował - relacjonuje asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu.

Na miejsce udali się dzielnicowi: mł. asp. Tomasz Pieprzyk i sierż. sztab. Mariusz Dominiczak. Gdy zauważyli desperata, biegli i krzyczeli do niego, by zszedł z torów. Mężczyzna ich nie słuchał. - 62-latek stawiał duży opór. Nie do końca był zadowolony z tego faktu, że policjantom udało się go uratować. Dzielnicowi ściągnęli go siłą w ostatnim momencie - przyznaje asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu. Chwilę po interwencji przejechał pociąg. 

Na miejsce wezwano załogę karetki. Zespół ratownictwa medycznego zabrał 62-latka do szpitala. 

+ 8 głosów: 8 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Xxxx
9 miesięcy temu ocena: 93%  1
Brawa dla świadka i policjantów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji