Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Śląski kabaret wystąpi w Miejskiej Górce

› Kultura i Rozrywka› Aktualności 5 miesięcy temu    25.07.2020
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. OKSiAL

Jerzy Ciurlok i Aleksander Trzaska tworzą kabaret Masztalscy. Artyści ze Śląska wystąpią w Miejskiej Górce. Będzie to trzecia odsłona projektu artystycznego „Kultur@lnie w sieci”. W imprezie będzie mogła wziąć udział publiczność.

Jak przypomina Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce, kabaret swoje powstanie zawdzięcza audycjom radiowym, które niegdyś tworzyli jego obecni członkowie, czyli Jerzy Ciurlok i Aleksander Trzaska. Pierwsza została zrealizowana w 1985 r., w katowickiej rozgłośni Polskiego Radia. Po zdobyciu popularności, rozpoczęli działalność estradową.

Masztalscy bawili setki tysięcy mieszkańców Polski i Polonię na całym świecie. Nadal są chętnie i często zapraszani na różne imprezy.

Ich koncert w Miejskiej Górce odbędzie się 2 sierpnia na scenie plenerowej, na parkingu przy budynku ośrodka. Początek o godz. 17.00. Wstęp wolny, za okazaniem bezpłatnych wejściówek, które są dostępne w siedzibie OKSiAL. Liczba miejsc ograniczona.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!