Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

„Słoneczny” występ w muszli koncertowej [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 4 miesiące temu    14.09.2020
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 3 ocen 6 / 67%
A A A
Magdalena Zamoroka zapowiedziała, jeszcze w tym roku, spektakl teatralny  	Magdalena Zamoroka zapowiedziała, jeszcze w tym roku, spektakl teatralny  fot. Włodzimierz Jędrzejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

W parku przy domu kultury odbył się koncert Rawickiego Teatru Piosenki „Kreacja”, który od roku prowadzi Magdalena Zamoroka.

W programie „Tyle słońca” Śpiewało osiem pań: Oleksadra Holumbowska, Joanna Kasprzyk, Paulina Lisiecka, Lena Majewska, Zuzanna Pawłowska, Marta Sobolewska, Wiktoria Yemets oraz „szefowa” Magdalena Zamoroka. Koncert oparty był o polskie przeboje muzyki popularnej, takie jak np.: „Zakochani są wśród nas, „Gdzie ci mężczyźni, czy „Tyle słońca w całym mieście”.

Opracowanie wokalne piosenek było znakomite, głosy świetnie współbrzmiały, a publiczność przednie się bawiła. W pewnym momencie nawet poderwała się do spontanicznej „fali” wzbogacanej gromkimi oklaskami. Bis był czymś, czego wszyscy oczekiwali, nagradzając wykonawczynie owacją.

+ 4 głosów: 6 (67%) 2 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Ola
  4 miesiące temu ocena: 100%  3
  Dlaczego wasi dziennikarze piszą o jakiś wydarzeniach w Rawiczu zawsze w czasie przeszłym jak już się zakończyły i prawie nikt i nich nie wiedział zamiast ogłaszać i informować o nich przed a nie po może mi ktoś to wyjaśnić ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ()
  4 miesiące temu ocena: 100%  2
  Oni nie dorośli do tego, za to w kasowaniu komentarzy są najlepsi, czołuje Grześ.
  ~ ...
  4 miesiące temu ocena: 100%  1
  Bo to prosta gazecina. Ja już ich nie czytam, czasem jak dzi ś tylko śmieszne komentarze. Na ELCE masz Co, gdzie, kiedy i wszystkie uroczystości z 2 miesięcznym wyprzedzeniem.