Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 slodziak

Słowem i dźwiękiem przekazuje swoje myśli

› Aktualności› Wydarzenia 11 dni temu    22.11.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 1 ocen 4 / 100%
A A A

 BOJANOWO  Najpierw słuchał muzyki, później tworzył, a teraz sam występuje. Choć obecnie to głównie pasja i sposób na wyrażenie myśli, Kamil Andrzejewski nie ukrywa, iż chciałby, aby muzyka stała się nie tylko źródłem satysfakcji, ale także dochodów. Marzy o wydaniu płyty.

Tworzeniem muzyki zajmuje się od 6 lat, a swoją przygodę z tą dziedziną zaczynał z przyjacielem, który teraz wydaje swoje swoje utwory pod pseudonimem artystycznym Mejd. - Jemu też zawdzięczam wiele wsparcia w początkach. W ogóle, przed moją przygodą z rapem, próbowałem swoich sił w tańcu, do czego także zainspirowała mnie bliska osoba - założyciel ekipy młodych tancerzy Fanky Boogie Crew - zaznacza Kamil Andrzejewski, 21-letni mieszkaniec Bojanowa, znany też jako „Huki”.

Jak relacjonuje Kamil, jego fascynacja rapem zaczęła się bardzo zwyczajnie. Razem ze znajomymi, w wolnym czasie, słuchał dużo tego rodzaju muzyki, co obudziło w nim chęć występowania na scenie i pokazywania się szerszemu gronu osób. Zaczął próbować pisać utwory - tak by miały one ważny przekaz, a jednocześnie odpowiedni rytm - by można było je rapować.

R E K L A M ABolsius Podstrona

- Moje teksty są bardzo różnorodne, ale zazwyczaj opowiadam o tym, co otacza mnie i ludzi, z którymi żyję. Opisuję emocje, uczucia, które towarzyszą mi na co dzień. Próbuję pokazać swój pogląd i swoje zdanie na temat różnych sytuacji - wyjaśnia Kamil Andrzejewski.

Szybko okazało się, że 21-latek nie ma większych problemów z tworzeniem. W efekcie zaczął koncertować w różnych miastach, występując obok ludzi, którzy są już bardzo rozpoznawalni w świecie tej muzyki. Można go było zobaczyć i posłuchać na imprezach dla fanów tego rodzaju muzyki. Występował też na bojanowskich finałach WOŚP.

- Na koncerty jeżdżę z ekipą (64floow), z którą współpracuję i spotykam się na co dzień. Jestem im bardzo wdzięczny za możliwość rozwoju - podkreśla „Huki”.

Kamil pracuje w sklepie zajmującym się sprzedażą elementów wykończenia wnętrz i wyposażenia ogrodów, ale jego marzeniem jest móc w pełni poświęcić się muzyce i koncertowaniu, czyli temu, co najbardziej kocha. - Nie ukrywam, że chciałbym by to było moim źródłem dochodu. Nic przecież tak nie cieszy, jak robienie zawodowo tego, co się lubi - przyznaje Kamil Andrzejewski. Zdradza, że planuje wydanie solowej płyty. Wierzy, że mu się uda.

- Chciałbym podziękować mojej mamie i bratu, którzy od samego początku we mnie wierzyli, a także mojej dziewczynie, która bardzo cieszy się z każdego mojego małego sukcesu oraz moim znajomym, którzy zawsze są ze mną i wspierają mnie pod sceną, kiedy tylko jest taka możliwość. Dzięki nim wszystko się może zdarzyć - zaznacza raper.

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kebsa
10 dni temu 2
Hukson to ziomal palimy gibona grając w mobilnego lola. Sie pamieta Hukson!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lolson
11 dni temu 1
jedziesz hukson!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji