Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 slodziak

Spacerowali i pompowali. Wszystko dla chorego Marcela

› Aktualności 29 dni temu    5.11.2020
Honorata Dmyterko
komentarzy 1 ocen 7 / 86%
A A A

3.120 zł udało się zebrać podczas wczorajszego spaceru nad jutrosińskim zalewem.

R E K L A M ABolsius Podstrona

- Cieszę się, że na nasz apel odpowiedziało wielu mieszkańców, a tym samym mogliśmy dołożyć swoja cegiełkę do leczenia małego Marcelka z Krotoszyna - Małego Wojownika, który mierzy się ze śmiertelnym wrogiem, jakim jest guz mózgu - podkreśla Łukasz Mikołajewski, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Jutrosińskiego Sportu, współorganizator imprezy, w której uczestniczyło około 60 osób.

To nie jedyna wczorajsza inicjatywa, której celem było zebranie funduszy na leczenie Marcela. W Pakosławiu, Dubinie i Jutrosinie "pompowano".

Jako pierwsi pompki wykonywali pakosławscy ochotnicy, rozpoczynając serię nominacji do akcji #gomarcel. Po nich byli kolejni.

- Dziękuję wszystkim mieszkańcom sołectwa, członkom OSP i KGW oraz Stowarzyszeniu Razem dla Dubina za tak liczny udział w #chellenge dla Marcelka. W akcji uczestniczyło około 40 osób. Zebraliśmy 476,50 zł - podkreśla sołtys Dubina Dawid Kaczmarek.

Pieniądze dla Marcela zbierano również w Rogożewie.

- Serdeczne podziękowania kieruję dla wszystkich druhen i druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Rogożewie, rady sołeckiej, KGW oraz wszystkich osób, które wsparły naszą inicjatywę. Wielkie dzięki za wasze otwarte serducha, dzięki czemu na konto Marcela mogliśmy wpłacić 1.300 zł - mówi Wojciech Jarczewski, prezes OSP Rogożewo.

+ 6 głosów: 7 (86%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kowal
29 dni temu ocena: 92%  2
Brawo , czapki z głów , oby się udało . A gdzie pomoc państwa ???? .....2 miliardy na TVP , 600 milionów na Rydzyka , ponad 70 milionów Sasina , 280 milionów Szumowskiego itd ,lista nie miałaby końca przekrętów władzy rządzącej ....a dzieci potrzebujące pomocy ???? , dla nich nie ma , ale są dobrzy ludzie , którzy dadzą swoje serce i się złożą !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Janek
29 dni temu ocena: 80%  1
Dla PiSuaru zakup 308 nowych limuzyn jest ważniejszy od zdrowia i życia dziecka, podobnie jak innych potrzeb chociażby służby zdrowia i problemu braku karetek. Najważniejsze, że ich "szanowne" 4 litery będą wygodnie jeździć.