Sparingi w toku

Sparingi w toku  - Zdjęcie główne

W piątek na własnym obiekcie grali piłkarze Sparty Miejska Górka. Dziś rywalizowali zawodnicy Rawii, Pelikana Dębno Polskie i Awdańca Pakosław.

Sparta Miejska Górka podejmowała piątoligowego Piasta Kobylin. W meczu padł remis 2:2. Bramki dla ekipy znad Balatonu zdobyli: Paweł Kowalski (po prostopadłym podaniu i akcji sam na sam z bramkarzem) i Damian Gmerek z rzutu wolnego. - W pierwszej połowie rywalizowaliśmy jak równy z równym, w drugiej - goście przeważali - powiedział po meczu trener Sparty Mariusz Frąckowiak.

Dziś do Sułowa udała się drużyna Rawii Walbet Rawicz. Bramki dla gości zdobyli Piotr Robak i Patryk Wawrzyniak. Ekipa z województwa dolnośląskiego z klasy okręgowej zanotowała trzy trafienia i wygrała w sparingu.

Pelikan Dębno Polskie podejmował czwartoligową Orlę Wąsosz. Wygrali gospodarze 1:0. Bramkę, po wrzucie z autu Piotra Wawrzyniaka, zdobył Bartosz Chociaj w 10. minucie. Przyjezdni mieli rzut karny, ale egzekutor spudłował. Trener Łukasz Bojdo miał do dyspozycji 20 zawodników, którzy zameldowali się na placu gry. - Zagraliśmy dobry mecz - stwierdził po meczu szkoleniowiec gospodarzy. Dodał, że najbliższy mecz zaplanowano już na piątek z Orlą Jutrosin.

Awdaniec Pakosław podejmował Zjednoczonych Pudliszki, występujących w klasie okręgowej. Gospodarze przystąpili do spotkania w jedenastu. Trener Adam Waresiak nie mógł przeprowadzić żadnej zmiany. Jego podopieczni zaprezentowali się jednak z dobrej strony. Dwie bramki zdobył Karol Deka. Napastnik dołożył też asystę przy golu Pawła Zimnego. - Mam nadzieję, że dalej będziemy grali i angażowali się na boisku jak dziś - powiedział Adam Waresiak.