Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Sparta Miejska Górka ma nowego prezesa i zarząd [FOTO]

› Aktualności› Wydarzenia 2 dni temu 16:56    30.06.2020
Dawid Bela
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Od lewej: Piotr Staniszewski, Adam Waresiak, Bartosz Kaczmarek, Tadeusz Stróżyk i Mariusz FrąckowiakOd lewej: Piotr Staniszewski, Adam Waresiak, Bartosz Kaczmarek, Tadeusz Stróżyk i Mariusz Frąckowiak fot. D. Bela

Zmiana we władzach Sparty Miejska Górka. Klubem pokieruje nowy prezes - Bartosz Kaczmarek. Będzie współpracował z zarządem, który obecnie tworzą: Adam Waresiak. Mariusz Frąckowiak, Tadeusz Stróżyk i Piotr Staniszewski.

W piątek odbyło się zebranie sprawozdawcze Sparty. Przewodniczący zebrania - Adam Waresiak przyznał, że po raz pierwszy od 40 lat brakuje Tadeusza Błochowiaka, który przez ostatnich 37 lat był prezesem klubu. 27 stycznia Tadeusz Błochowiak złożył rezygnację z zajmowanej funkcji. - To wydarzenie nie tyle historyczne, ale dla nas niecodzienne i wyjątkowe. Tadeusz Błochowiak ten klub tworzył, żyje tym klubem, a wszystko, co tutaj jest, to dzięki jego wysiłkom, staraniom i chęciom współpracy z innymi - przyznał Adam Waresiak.  

W trakcie piątkowego zebrania - po akceptacji sprawozdania finansowego - z funkcji w klubie zrezygnowali pozostali przedstawiciele zarządu oraz komisji rewizyjnej. Oznaczało to podjęcie pilnych działań. Członkowie klubu zdecydowali o zwołaniu nadzwyczajnego walnego zebrania. Odbyło się ono po kilkunastominutowej przerwie. Wybrano nowy zarząd, a jego przedstawiciele spośród siebie wyłonili prezesa na kadencję do 2023 roku. "Sternikiem" Sparty został Bartosz Kaczmarek. - Poprzeczkę macie wysoko postawioną  - przyznał burmistrz Miejskiej Górki, Karol Skrzypczak.

Członkowie klubu wybrali także skład komisji rewizyjnej. Zdecydowali także o nadaniu godności członka honorowego Sparty. - Myślę, że podjęcie tej uchwały jest wyrazem szacunku i uznania dla prezesa Tadeusza Błochowiaka - powiedział Adam Waresiak. Uchwałę przyjęto gromkimi brawami - przez aklamację.

Nowy zarząd klubu podziękował także statuetkami odchodzącym władzom klubu, a także burmistrzowi Miejskiej Górki.

Więcej na temat sytuacji w Sparcie w kolejnym wydaniu "Życia Rawicza".

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Arek
  2 dni temu ocena: 40%  3
  A piękny Maryjan co tam robił???? Panowie nadal go tolerujecie???
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Arek
  2 dni temu ocena: 100%  2
  Skoro wolisz gości to rozumiem, nie neguję
  ~ J23
  2 dni temu ocena: 33%  1
  Czego się Mariana czepiasz? To jest gość, w przeciwieństwie do ciebie...