Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Spektakl "Cudowna terapia" przełożony na inny termin [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 12 dni temu    14.11.2020
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
„Cudowna terapia” wystawiona jest po raz drugi w Rawiczu„Cudowna terapia” wystawiona jest po raz drugi w Rawiczu fot. Włodzimierz Jędrzejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Kolejną odsłoną Rawickiego Festiwalu Teatralnego będzie spektakl „Cudowna terapia” w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza. Planowany na dziś seans online - ze względów technicznych - został przełożony na przyszły piątek. 

Autorem sztuki, określanej jako „komedia terapeutyczna”, jest Daniel Glattauer, a przełożył ją Marek Szalsza. Wystąpią: Dominika Ostałowska Marcin Kwaśny i Artur Pontek.

R E K L A M ABolsius Podstrona

Spektakl miał być pokazany dziś ​​​o 19.00 na kanale YouTube rawickiego domu kultury. Ze względów technicznych, przedstawienie przełożono na przyszły piątek, na 19.00. Zakupione bilety zachowują ważność. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!