Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Spektakl „Lilka, cud miłości”. Znakomita gra aktorek, nagrodzona długą owacją [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 6 miesięcy temu    30.11.2019
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Spektakl był znakomicie zagrany i nagrodzono go owacją na stojącoSpektakl był znakomicie zagrany i nagrodzono go owacją na stojąco fot. Włodzimierz Jędrzejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

W ramach Rawickiego Festiwalu Teatralnego odbyło się przedstawienie „Lilka, cud miłości”. Wystąpiły w nim świetne, znane aktorki: Magdalena Zawadzka, Joanna Żółkowska, Paulina Holtz i Krystyna Tkacz.

Spektakl obrazował wspomnienia kobiety, która schorowana i zrezygnowana, wspomina swoją młodość. Jej wielka miłość zniszczona została przez II wojnę światową, narzeczony zginął. Marzyła o ślubie, wystawnym, widziała siebie w pięknej sukni u boku mężczyzny, który potrafi spełnić jej oczekiwania. Gra aktorek była wręcz znakomita, całości dopełniała świetna scenografia i Szczególnie podobała się wysmakowana scenografia oraz piosenki wykonywane przez Krystynę Tkacz.

Twórcom udało się stworzyć spójną, niebanalną opowieść o przeznaczeniu i losie człowieka. Przedstawienie nagrodzono długą, w pełni zasłużoną owacją na stojąco.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Ela
  6 miesięcy temu ocena: 100%  3
  Wspomniana kobieta to nikt inny, jak Maria Pawlikowska- Jasnorzewska! Tego w tekście zabrakło, a szkoda.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Niezdziwiony
  6 miesięcy temu ocena: 100%  2
  ...ale KTO???? tu to może wiedzieć. Nie wymagajmy zbyt wiele . Z tego bełkotu trudno się dowiedzieć nawet co właściwie się działo na scenie. To taki już chyba styl dziennikarski.
  ~ Scenograf.
  6 miesięcy temu ocena: 100%  1
  "całości dopełniała świetna scenografia i Szczególnie podobała się wysmakowana scenografia" To co z tą scenografią??? Mała rada . Jak chcemy coś napisać , to piszemy po polsku albo wcale , bo inaczej generujemy śmiech. Znowu stek bzdur ale to już taka tradycja.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji