Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Spółdzielnia Mieszkaniowa usunie bazgroły ze ścian budynków

› Aktualności 16 dni temu    30.07.2020
Grzegorz Heluszka
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. RSM

Ściany bloków na rawickich osiedlach od lat przyciągają domorosłych "artystów", którzy z puszkami farby w rękach "ozdabiają" elewacje swoimi wizjami i przemyśleniami.

Rawicka Spółdzielnia Mieszkaniowa chce usunąć tę wątpliwą twórczość ze ścian swoich budynków.

Do firm ubezpieczeniowych zgłoszono zniszczenie mienia. Udało się uzyskać wypłatę odszkodowania, co prawda niewielką, bo 1.666,44 zł. Według zarządu RSM powinno to jednak wystarczyć na usunięcie dotychczasowych malunków, jednak jak zaznaczają władze spółdzielni, kwota nie wystarczy na bieżące usuwanie skutków malarskiego wandalizmu.

RSM zwraca się z apelem do mieszkańców:
- Zauważone przypadki prosimy zgłaszać pocztą elektroniczną na adres: biuro@rsmrawicz.pl lub telefonicznie pod nr tel. 65 546 22 41 wew. 35 lub 36 podając miejsce wystąpienia oraz przybliżoną datę i godzinę zdarzenia. - czytamy w komunikacie Spółdzielni.

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Yyy
13 dni temu 1
Wandali powinno się złapać i obciążyć kosztami. Niestety kary są za niskie dla sprawców takiego wandalizmu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji