Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AZAMÓW DROBNE G1
R E K L A M AA1 e-wydanie

Sportowcy wracają na boiska. "Widać głód piłki u zawodników"

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 17 dni temu    7.05.2020
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Rawia Rawag Rawicz/Sarnowianka

Minęły blisko dwa miesiące od ostatnich piłkarskich sparingów ekip z powiatu rawickiego. Teraz zawodnicy wracają na murawę. Muszą się jednak stosować do obostrzeń.

W ostatnich dniach na boiska wybiegli już piłkarze, m.in. Rawii i Sarnowianki. Jednak, zgodnie z wytycznymi, na murawie jednocześnie mogło trenować sześciu piłkarzy - z zachowaniem bezpiecznych odległości między sobą. 

- Widać duże zaangażowanie i głód piłki u zawodników - przyznał trener Rawii Kamil Pilarski w wywiadzie udzielonym klubowym mediom. - Póki co, skupiamy się na powrocie do treningów - dodał.

Czy wrócą rozgrywki V ligi i klas niższych w ramach WZPN? Już wiadomo, że nie. Dziś Wielkopolski Związek Piłki Nożnej poinformował o zakończeniu rozgrywek ligowych w sezonie 2019/2020. -  Decyzje zapadły po analizie zebranych w poszczególnych regionach informacji z klubów, z uwzględnieniem aktualnej sytuacji epidemicznej w kraju. Zgodnie uznano, że sposób funkcjonowania w niższych ligach nie daje możliwości wprowadzenia ścisłych rygorów sanitarnych i obciążenia klubów kosztami tych działań - czytamy w komunikacie WZPN.

Inauguracja nowego sezonu wśród seniorów - o ile pozwoli na to sytuacja epidemiczna w kraju - jest planowana na sierpień.

Czytaj także o kandydatce na Miss Nastolatek Województwa Wielkopolskiego - TUTAJ

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Koziar
16 dni temu 2
Na Sarnowiance zieloniutko a w Rawiczu zolto. widac ze dba Prezes a nie miasto
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Koziar
17 dni temu 1
W Sarnowie trawka zielona ze az milo popatrzec. Widac ze dba Prezes a nie Osir
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji