Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Stadion w Dębnie Polskim nabrał blasku. Zobacz, co się zmieniło [WIDEO]

› Sport i rekreacja› Aktualności 2 miesiące temu    23.05.2020
Dawid Bela
komentarzy 10 ocen 9 / 100%
A A A
Prezes Pelikana Łukasz Skrzypczak (z prawej) i trener Łukasz Bojdo Prezes Pelikana Łukasz Skrzypczak (z prawej) i trener Łukasz Bojdo  fot. D. Bela

W ostatnich dniach zawodnicy i działacze Pelikana Dębno Polskie mogą się cieszyć nie tylko z awansu do ligi okręgowej, ale i stadionu, który zmienił oblicze. Po zapadnięciu zmroku wybraliśmy się na obiekt, by zobaczyć, jak wygląda.

Pelikan zajął drugie miejsce w klasie A po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020. Na wiosnę, ze względu na epidemię, rozgrywek nie wznowiono. WZPN uznał wyniki z jesieni za ostateczne. W przyszłym sezonie piłkarzy Pelikana będziemy zatem obserwować w poczynaniach na szczeblu okręgowym.

Sukces nie tylko na murawie
W minionym roku działacze z Dębna Polskiego zgłosili projekt budowy oświetlenia w budżecie obywatelskim. To zadanie otrzymało najwięcej głosów mieszkańców gminy Rawicz - w kategorii projektu młodzieżowego. Zadanie za 48.597 zł zł było realizowane w ostatnich miesiącach. Prace zostały już zakończone. Inwestorem był rawicki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rawiczu. Dodatkowo, z funduszy OSiR-u została zakupiona trybuna 3-rzędowa na 168 miejsc siedzących za blisko 44 tys zł. Zamontowano również ogrodzenie za 6.800 zł.

- Jakie prace wykonali działacze i piłkarze Pelikana?
- Jak wygląda kameralny obiekt po zachodzie słońca?

Zobacz materiał filmowy

+ 9 głosów: 9 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (10)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ przeciwnik
2 miesiące temu 10
a klatka dla kibicow gosci jest bo wybieramy sie duzo grupa zeby nie bylo wstydu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ C3
2 miesiące temu 9
Z sędziowskim pozdrowieniem Pelikan do boju!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Klejdra
2 miesiące temu ocena: 100%  8
Super. Gratulacje. Tylko nie zróbcie drugiej Pogorzeli czy Jutrosina, którzy mieli ludzi z Pępowa i Kobylina bo u was same ,, odpady,, z Rawii i emerytowani gracze. Stawiajcie na młodzież bo sezon, dwa i drużyny może nie być, tym bardziej jak wyników nie będzie to pewnie kilka gwiazd ucieknie że wstydu lub się obrazi. Ale i tak życzę POWODZENIA !!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lolo
2 miesiące temu ocena: 60%  7
Tylko szkoda ze mlodzierzy nie ma w tym klubie tylko praktycznie Cały zakład karny I dziadki nie teddy droga panie Prezes
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hihi
2 miesiące temu 6
Szkoda ze nie uczyłeś się ortografii w szkole
~ Tylko Pelikan
2 miesiące temu 5
Widze że w szatni najbliżej pod prysznic ma bramkarz
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pytanie: kiedy burmistrzowie zaczną strać się o pozyskiwanie dotacji do Odnawialnych Źródeł Energii dla prywatnych domów? Są gminy gdzie programy wspierają 90%. Koronowirus nam nie straszny a SMOG nas zabija!!!!!!!!
2 miesiące temu 4
Pytanie: kiedy burmistrzowie zaczną strać się o pozyskiwanie dotacji do Odnawialnych Źródeł Energii dla prywatnych domów? Są gminy gdzie programy wspierają 90%. Koronowirus nam nie straszny a SMOG nas zabija!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pelikan
2 miesiące temu ocena: 89%  3
Brawo Pelikan, brawo mieszkańcy. Gdyby nie oni tego by nie było. Po co Szybaj na przylepkę, on za tym na pewno nie głosował w budżecie obywatelskim
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obiektywny
2 miesiące temu ocena: 0%  2
Już nie pisz bzdur. Wiceburmistrz jest za tym. Inwestycję wykonała gminna jednostka. Guzik ,by było gdyby nie wsparcie gminy. A glosy były też od mieszkańców Rawicza. Uszanuj to człowieku
~ Dawid
2 miesiące temu ocena: 80%  1
To jest dobry czas dla Pelikana.Zarowno sportowo jak i wizualnie.Prezes tak trzymac.Powodzenia w okregowce.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji