Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Strażacki żuk ma nowego właściciela

› Aktualności› Samorząd 8 miesięcy temu    3.12.2019
Joanna Miśkowiak
komentarzy 2 ocen 3 / 67%
A A A
 fot. gmina Bojanowo

W listopadzie gmina ogłosiła przetargi na sprzedaż dwóch, ponad 40-letnich aut używanych przez strażaków ochotników. Jedno znalazło nabywcę. Drugie jeszcze nie.

Wystawiony na sprzedaż żuk przez kilkadziesiąt lat służył strażakom ochotnikom z Kawcza, natomiast jelcz jeszcze do niedawna był użytkowany przez OSP Bojanowo, która w październiku dostała nowe auto. Obydwa przetargi odbyły się 22 listopada. Cena wywoławcza żuka wyniosła 500 zł. Licytowały dwie osoby, a nowy nabywca zakupił go za 2 tys. 300 zł. Jak się dowiedzieliśmy, jest to mieszkaniec Jutrosina.

Za jelcza samorząd chciał co najmniej 8 tys. zł. Nikt jednak nie przystąpił do licytacji. Przetarg zostanie ogłoszony ponownie. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży mają zostać przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem nowego wozu bojanowskich ochotników.

+ 2 głosów: 3 (67%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Bubu
8 miesięcy temu ocena: 0%  3
nie lepiej zostawic go na czesci do Sowin?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Arnold
8 miesięcy temu ocena: 50%  2
Dla Hanksa go dać! :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zxz
8 miesięcy temu ocena: 67%  1
Gratki , na żółłe go...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji