Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Strażacy ochotnicy zagrają w halówkę

› Sport i rekreacja› Aktualności 7 miesięcy temu    15.11.2019
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum portalu

Miejska Górka. Piłkarskie zmagania w Hali Widowiskowo-Sportowej. Przystąpią do nich strażacy ochotnicy z gminy Miejska Górka. Emocji nie zabraknie.

Druhowie będą rywalizowali w pierwszym Turnieju o Puchar Prezesa Gminnego ZOSP RP. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę. Początek zmagań o godzinie 9.00.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pawcio
7 miesięcy temu 1
Panie Kubiak burmistrzu miasta Rawicz.Ja jako mieszkaniec gminy Rawicz mam małą prośbe ,a o to ona.Co z petardami hukowymi oraz rakietami wolnolatającymi (krótkiego zasięgu)? W sylwestra na rynku ma być głośno i kolorowo.Płacimy podatki korzystajmy z tego. Proszę popatrzeć na karnawał w Rio De Janejro. Kolorowo , hucznie ,a w Rawiczu co mamy? Brudne chodniki po czworonogach bo ich właściciele nie wiedzą do czego służą woreczki na psie kupy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji