Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Szła bez odblasków poza terenem zabudowanym. Została potrącona

› Aktualności› Na sygnale 11 dni temu    13.10.2020
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pieszy poza terenem zabudowanym musi założyć kamizelkę odblaskowąPieszy poza terenem zabudowanym musi założyć kamizelkę odblaskową fot. KWP Poznań

Do wypadku doszło w niedzielę, po godz. 18.30 pomiędzy Tarchalinem a Poniecem. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, piesza nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu autem. 

47-latka z gminy Poniec szła poza terenem zabudowanym po niewłaściwej stronie drogi. - Znajdowała się w stanie nietrzeźwości. Nie posiadała założonej kamizelki ani innych elementów odblaskowych w swoim ubiorze - informuje asp. sztab. Krzysztof Sierpowski, zastępca naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Rawiczu. Kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu seatem z powiatu gostyńskiego i została potrącona. 

Mieszkanka gminy Poniec trafiła do szpitala. - Lekarz stwierdził złamanie lewej ręki. Po zaopatrzeniu, została zwolniona - dodaje funkcjonariusz. 

W tej sprawie policjanci prowadzą dalsze czynności. 

R E K L A M ABolsius
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!