Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Talent - iskra boża

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    10.06.2019
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
Dawid Pietrzak uważa, że talent to iskra bożaDawid Pietrzak uważa, że talent to iskra boża fot. Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawiczu
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawiczu na lekcji religii w klasach V, VI, VII i VIII gościła Dawida Pietrzaka. Poprowadził pogadankę, dzieląc się swoimi doświadczeniami, jak można w swoim życiu służyć talentami otrzymanymi od Boga.

Przez wiele lat, od 14 roku życia trenował triathlon, tzn. dyscyplinę sportową składająca się z pływania, kolarstwa i biegania. Odniósł wiele sukcesów, między innymi był mistrzem Polski w klasie juniorskiej, a także mistrzem Polski w sztafecie w kategorii senior. Uświadomił, że talent to dar boży, który należy rozwijać, aby przez niego służyć nie tylko sobie, ale innym ludziom.

Udowodnił, że „móc to chcieć”.Jego życiowym wyzwaniem było ukończenie terapii z wady wymowy, jaką jest jąkanie. Uczniowie wychodząc z lekcji byli pod wrażeniem osobowości Dawida Pietrzaka. Obiecał, że następne spotkanie przeprowadzi na stadionie, gdyż kilka lat temu skończył Akademię Wychowania Fizycznego w specjalizacji trenerskiej.

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!