Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Terapia śmiechem w rawickiej bibliotece

› Kultura i Rozrywka 26 dni temu    7.05.2020
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 1 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. Rawicka Biblioteka Publiczna
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Tegoroczny Tydzień Bibliotek i Dzień Bibliotekarza odbędzie się w wirtualnej przestrzeni (online). Rawicka Biblioteka Publiczna proponuje trzy spotkania z Piotrem Bielskim, autorem książki „Indie. Z miłością i śmiechem. Przewodnik subiektywny”.

 

Pierwsze spotkanie 12 maja poświęcone będzie Indiom i książkom Piotra Bielskiego, pioniera jogi śmiechu w Polsce, socjologa, podróżnika, autor książki „Joga śmiechu. Droga do radości” (2016 r.).

Drugie spotkanie zaplanowano na 14 maja. Piotr Bielski przybliży idee jogi śmiechu i opowie jak to działa. Podzieli się swoją historią, gdy joga śmiechu pomogła mu podnieść się z życiowych dołków i wieść naprawdę niesamowite, ciekawe życie!

16 maja odbędą się warsztaty jogo śmiechu. Są adresowane do osób w każdym wieku szukających przystępnych metod na zwalczanie stresu, podniesienie poziomu energii i radości.

Wszystkie spotkania odbędą się w godzinach 17.00 - 18.00. Można je obejrzeć TUTAJ

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ CBA
26 dni temu ocena: 80%  1
TAK Z FACJATY TO GOŚĆ MA COŚ W MAKÓWCE POPRZESTAWIANE. NA JAKĄ CHOLERĘ NAM TU JOGINI MY MAMY SWOJĄ WIARĘ ODMIEŃCÓW NAM TU NIE TRZEBA ......PANU DZIWAKOWI JUŻ PODZIĘKUJEMY SEE YOU
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji