Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Turniej "Gramy nie tylko dla Huberta" rozpoczęty

› Aktualności 7 miesięcy temu    25.01.2020
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Charytatywna impreza w Pakosławiu rozpoczęta! Finał trzydniowej imprezy zaplanowano na jutro, 26 stycznia. Początek o godz. 10.00.

Po wczorajszych zaciętych meczach i pięknych bramkach, do niedzielnego finału awansowały drużyny z pierwszych i drugich miejsc: NANO-TEAM, ARWIK JUTROSIN, JOLPEX CHWAŁKOWO, DESPERADOS, KK TEAM RYMET. Drużyny z trzecich miejsc: ORLA KORZEŃSKO, WCZORAJSI GOSTKOWO i LZS CHOJNO muszą poczekać do rozstrzygnięć w dzisiejszych - sobotnich meczach. Te rozpoczną się już o godz. 17.00.

Kulminacja finałowa imprezy już jutro. Początek o godz. 10.00.

I nie tylko sport będzie "rządził" jutro na hali w Pakosławiu. Na uczestników czekają liczne atrakcje, m.in. występy MAŻORETEK z Osiecznej, zespołu tanecznego "Paka" oraz kabaretu "To i Owo Szkaradowo" oraz UKS Ju-jitsu i Judo Miejska Górka. Nie zabraknie też licytacji cennych fantów. Dodatkowo, o godzinie 13.00 rozpocznie się marsz Nordic Walking. Start spod hali w Pakosławiu.

W tym roku beneficjentami przedsięwzięcia będą: Hubert Barteczka, Franciszek Kaliciński, Zuzanna Kusztelak, Emil Kaczmarek i Stowarzyszenie "Wsparcie dla każdego". Wstęp wolny.

Czytaj również

Zagrają (nie tylko) dla Huberta. Po raz dziesiąty

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!